JANSSEN COSMECEUTICAL ERICSON LABORATOIRE


Nechirurgický beauty koncept je díky své rychlé účinnosti určen pro ty, kteří hledají ryzí metodu péče o pleť obličeje, nebo o kůži těla, nabízející viditelné a dlouhotrvající výsledky bez nutnosti lékařských zákroků. Používá se před a po chirurgických zákrocích, pro zlepšení a prodloužení jejich výsledků a má blahodárné relaxační účinky nejen pro tělo, ale i mysl.

V čem spočívají hlavní trumfy Ericson Laboratoire?

Vědecká, inovativní a vysoce účinná kosmetika:
Veškeré aktivní složky používané v Ericson Laboratoire, které vyvinuli vědečtí pracovníci, vykazují značný stupeň technické vyspělosti: mražené buněčné extrakty, enzymy Bio Tech, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroj energie GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Všechny tyto účinné molekuly znamenají v oblasti produktů péče o pleť velmi významnou inovaci.

ENERGY LIFT - nechirurgický lifting
Korekce tvaru obličeje bez chirurgické traumatizace, bez bolesti a rizika. V průběhu ošetření se využívá patentovaná neinvazivní technika, morfozeštíhlující maska atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a krku. Specifický účinek aktivních složek snižuje tvorbu nových tukových buněk a podporuje syntézu nového kolagenu.
800,- Kč

FRESH CAVIAR - bohatý potenciál čerstvého kaviáru.
Tato luxusní péče obsahuje extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami uchovávanými v chladu, protože jsou výhradně bez chemických konzervantů.

                                                 >